Pozycjonowanie stron
SEO

Joomla Day Poland 2013 Łódź

HomeCMSJoomla Day Poland 2013 Łódź

Nowoczesna Łódź

W pierwszy weekend października 2013 Łódź będzie gościć znamienitych gości z całej Polski. Druga edycja Joomla! Day Poland (2013) będzie miała miejsce w CSK – Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego. Dziesiątki użytkowników Joomla!, programistów i specjalistów przybędzie do Łodzi, aby podzielić się swą wiedzą i doświadczeniami. W nowoczesnym ośrodku konferencyjnym i rekreacyjnym Uniwersytetu Łódzkiego odbędą spotkania, prezentacje i warsztaty na różne tematy związane z obsługą systemu Joomla!. Sobota, Dzień Biznesu poświęcony będzie wykorzystaniu Joomla! przez profesjonalistów.

Niedziela – drugi dzień imprezy, Dzień Społeczności będzie spotkaniem entuzjastów stosujących Joomla! w swoich witrynach. Uczestnicy wezmą udział w rozlicznych prezentacjach. Początkujący poznają dobre praktyki budowania witryn w Joomla!. Profesjonaliści zgłębiać będą tajniki projektowania oraz prowadzenia biznesu w oparciu o Joomla!. Więcej informacji na www.joomla-day.pl

Dawna Łódź, kiedyś jedno z najbardziej uprzemysłowionych miast Polski, gdzie fabrykanci budowali kamienice mieszkalne dla robotników, które służą mieszkańcom do dzisiaj. Łódź może służyć współczesnym kapitalistom za przykład tzw. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (z j. ang. Corporate Social Responsibility) którą deklaruje werbalnie wiele korporacji:-)

Jedna z największych korporacji świata – firma Microsoft z roku na rok czuje na plecach oddech ruchu Open Source. Microsoft wspiera w tym roku JDP2013 jako złoty sponsor. Korporacyjni decydenci dobrze wiedzą, że warunki pracy freelancerów Joomla! są o niebo lepsze niż zamknięte korporacyjne pomieszczenia w zamkniętych, strzeżonych biurowcach. Freelancerzy z całej Polski mają dostęp do świeżego powietrza, mogą sobie otworzyć okno i posłuchać ptaków albo wyjść na spacer do parku, dlatego zawsze są uśmiechnięci i chętni do pomocy innym, np. na Forum Joomla.

Uśmiech to deficytowa sprawa, a śmiech i radosna zabawa zawsze towarzyszą imprezom społeczności Open Source, warto się zapisać, póki są jeszcze wolne miejsca, zostało jeszcze tylko 9 dni! Ja się wybieram do Łodzi z radością, ponownie będę miał przyjemność spotkania się z ludźmi z najdalszych zakątków Polski, w zeszłym roku w Poznaniu było sporo gości z gościnnego Podlasia.

Na miejscu imprezy będzie czekał Zwiastun, który ma dobre układy w Niebiosach (w 2012r. ściągnął grzmoty w Poznaniu), wspaniałe serce i serdeczny uśmiech na powitanie. Na miejscu masz okazję poznać polskich liderów Joomla! i sporo się od nich nauczyć, warto tam być!

Podsumowanie

Tytuł
Joomla Day Poland 2013 Łódź
Opis
2-gie spotkanie społeczności - Łódź.
Autor

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *