Pozycjonowanie stron
SEO

Join The Pool of OpenTranslato…

HomeNarzędzia SEOJoin The Pool of OpenTranslato…

Join The Pool of OpenTranslators – StackIdeas Blog | Stackideas http://t.co/UjoS8aEM

Przyłącz się do tłumaczenia prawdopodobnie najlepszego komponentu do blogowania dla Joomla 1.5.x raz Joomla 2.5.x. Zajrzyj na projekt tłumaczenia EasyBlog i sprawdź jak możesz pomóc rozwijać komponent blogowania dla Joomli. Możesz się zarejestrować w Transifex i przyłączyć się do tłumaczenia innych programów open source.

Narzędzie do pozycjonowania

Idealne narzędzie do pozycjonowania to blog na własnej stronie internetowej lub w innej domenie. Powszechnie stosowany do blogowania WordPress potrzebuje osobnego szablonu, inne programy do blogowania mogą korzystać z tego samego szablonu strony (layout – wygląd strony). Wielu właścicieli serwisów chce zachować spójność wyglądu serwisu www i korzysta z innych niż WordPress programów. Podstawowa zaleta programu do blogowania to fakt, iż jeden raz wpisujesz treść na bloga na swojej stronie a treść trafia do wielu serwisów. Odpowiednia konfiguracja bloga zawiera nie tylko instalację komponentu SEO właściwego dla danej platformy blogowania. Dobra konfiguracja blog to podłączenie bloga do serwisów społecznościowych: Twitter, Google FeedBurner,Facebook, Linkedin względnie polskie serwisy społecznościowe. EasyBlog posiada wszelkie możliwości podłączenia do serwisów społecznościowych. Warto się przyłączyć do tłumaczenia, może uzyskasz zniżkę na zakup komponentu do blogowania?

Podsumowanie

Tytuł
Join The Pool of OpenTranslators
Opis
Zostań tłumaczem EasyBlog!
Autor

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *