Pozycjonowanie stron
SEO

Wysokie pozycje w Google

HomeNarzędzia SEOWysokie pozycje w Google

Wysokie pozycje w Google czy innych wyszukiwarkach internetowych są zajmowane przez ograniczoną liczbę stron internetowych. Wyniki wyszukiwania wybranego hasła w wyszukiwarce Google są prezentowane w postaci 10 wyników na jedną stronę. Większość ludzi przegląda zazwyczaj kilka pierwszych stron z wynikami wyszukiwania słowa, badania pokazują, że zwykle są to 3 pierwsze strony (TOP30).

Jak trafić na jedną z trzech pierwszych stron Google?

Najlepiej na pierwszą stronę;-) Dla większości ludzi to tajemnica, to też powód dla którego pojawiły się firmy oferujące usługi SEO, w Polsce kojarzone z “pozycjonowaniem stron”. Specjalistyczne firmy SEO dysponują odpowiednimi narzędziami, programami, które pozwalają na analizę stron internetowych.

Czasochłonna analiza stron internetowych znajduje swoje odbicie w postaci raportów SEO. Dokumenty zawierają informacje, co należy zmienić w badanej stronie internetowej, aby zajęła wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Więcej obserwacji w kolejnych postach…..

Podsumowanie

Tytuł
Wysokie pozycje w Google
Opis
Ciężka praca = efekty w TOP30.
Autor

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *