Pozycjonowanie stron
SEO

SEMcamp – VII edycja – m.in. jak tworzyć zaplecze pozycjonera SEO?

HomeGoogleSEMcamp – VII edycja – m.in. jak tworzyć zaplecze pozycjonera SEO?

Specjaliści SEM (marketing w wyszukiwarkach internetowych po raz kolejny spotkają się na tej cyklicznej imprezie. Spotkanie ma miejsce 18 stycznia 2011 w Warszawie o godzinie 16.40 na SGH, Aula Główna ( 1 piętro w głównym budynku SGH), na Al. Niepodległości 162.

Program SEMcamp – VII Edycja  zapowiada się ciekawie, Marcin Duraj (antygen) przedstawi prezentację „Tworzenie zaplecza w pozycjonowaniu„. Specjaliści SEO jak zwykle mogą zapoznać się z nowymi trendami w wyszukiwarce Google. Maciej Ołpiński z Google przedstawi Dodaj obraz – kampanie graficzne w Sieci Reklamowej Google.

Animator imprezy Mariusz Gąsiewski opowie o mierzeniu jakości wyników reklamy Google AdWords. Marketerzy poznają jak przyśpieszyć pracę z Google AdWords. Ostatnia prezentacja Biznesowe i techniczne aspekty testowania stron docelowych w wykonaniu Przemysława Modrzewskiego z MarketingLab traktuje o testowaniu stron internetowych w kampanii reklamowej.

Pub Zielona Gęś tradycyjnie udostępnia podwoje dla wszystkich uczestników część nieoficjalnej (po 20.00). Część nieoficjalna SEMcamp pozwala na wymianę uwag i doświadczeń w nieformalnej atmosferze pubu studenckiego. Nasz specjalista SEO też tam będzie;-)

Podsumowanie

Tytuł
SEMcamp - VII edycja - SGH
Opis
Jak tworzyć zaplecze pozycjonera SEO?
Autor

QR Code - Take this post Mobile!
Use this unique QR (Quick Response) code with your smart device. The code will save the url of this webpage to the device for mobile sharing and storage.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *